Rodoma 1–24 iš 129

Show sidebar
Close

Aerozoliniai klijai atsparūs aukštai temperatūrai, 500ml

Aukštos temperatūros purškiami klijai, kurių sudėtyje yra dichlorometano. Klijai atsparūs aukštos temperatūros poveikiui >90 °C . Skirta lengvųjų automobilių, autobusų, katerių, namelių ant ratų apdailos klijavimui. Netinka PVC klijavimui.
Close

Aerozoliniai klijai Bondseal 2080, 500ml

Universalūs  klijai naudojami aliumininės folijos, stiklo, medienos, polistireno bei daugelių kitų medžiagų suklijavimui. Netinka PVC klijavimui.
Close

Aerozolinis silikonas Generic, 500ml

Plataus naudojimo purškiamas silikonas. Tinka ne tik drabužių ir baldų pramonėje, bet ir plastiko liejimo formų supurškimui. Ant užpurkšto paviršiaus sudaro ploną, ilgalaikę, bespalvę ir bekvapę plėvelę. Svarbu: Nerekomenduojama naudoti paviršiams, kurie bus dažomi.  Silikonas gali apsunkinti paviršiaus padengimą dažais.
Close

Aerozolinis silikonas RS, 500ml

Plataus naudojimo purškiamas silikonas. Tinka ne tik drabužių ir baldų pramonėje, bet ir plastiko liejimo formų supurškimui. Ant užpurkšto paviršiaus sudaro ploną, ilgalaikę, bespalvę ir bekvapę plėvelę. Svarbu: Nerekomenduojama naudoti paviršiams, kurie bus dažomi. Silikonas gali apsunkinti paviršiaus padengimą dažais.
Close

Aerozolinis valiklis Solvent Cleaner, 500ml

Aerozolinis valiklis  yra tirpiklių mišinys, sukurtas greitai pašalinti riebalų, tepalo ir purvo dėmes nuo daugelio paviršių. Efektyvus šalinant dėmes nuo tekstilės, odos bei kitų paviršių.  Prieš naudojimą suplakti. Rekomenduojama išbandyti ant nedidelio, mažai pastebimo paviršiaus. Šis produktas veikia kaip riebalų, tepalo, purvo tirpiklis.
Close

Apsauginis kostiumas

Audinys: 55-63 GSM kvėpuojantis laminuotas audinys SAVYBĖS: Jis yra pralaidus orui, atsparus dalelėms, ne bakterinis, lengvas ir minkštas. KITOS FUNKCIJOS: ELASTINIS Riešas, juosmuo, kulkšnys Gaubtas galvai Paslėptas užtrauktukas Klijavimo juosta ant užtrauktuko
Close

Apsauginis kostiumas (Laminuotas)

Audinys: 55-63 GSM kvėpuojantis laminuotas audinys SAVYBĖS: Jis yra pralaidus orui, atsparus dalelėms, ne bakterinis, lengvas ir minkštas. KITOS FUNKCIJOS: Mėlyna juosta ant siūlių (karšto spaudimo technologija) ELASTINIS Riešas, juosmuo, kulkšnys Gaubtas galvai Paslėptas užtrauktukas Klijavimo juosta ant užtrauktuko
Close

Audinių impregnantas, 500ml

Aerozolis skirtas impregnuoti audinių, minkštų baldų ir kilimų paviršius apsaugant juos nuo dėmių ir nešvarumų. Galima naudoti ant natūralių ir sintetinių audinių, dažnai pasikartojančių paviršių. Prieš naudojimą rekomenduojama išbandyti purškiant ant nedidelio, mažai pastebimo paviršiaus ir leisti išdžiūti. Jei paviršius pakeičia spalvą - nenaudoti.
Close

Audinių valiklis Fabric Cleaner, 500ml

Produktas yra alkoholiо mišinys, sukurtas greitai pašalinti riebalų ir purvo dėmes nuo daugelio paviršių. Efektyvus šalinant dėmes nuo metalinių, dažytų, stiklo, guminių, įvairių plastikinių ir minkštų baldų paviršių, pvz: užuolaidų, audinių, žaliuzių ir kiliminės dangos. Prieš naudojimą suplakti. Rekomenduojama išbandyti užpurškiant ant nedidelio, mažai pastebimo paviršiaus. Šis produktas veikia kaip riebalų, tepalo, purvo tirpiklis. Valiklio likučiai išgaruoja nuo paviršių.
Close

Audinių valiklis Foam Cleaner, 500ml

Vandens pagrindo putojantis valiklis skirtas šalinti įsisenėjusias tepalo, riebalų, purvo ir nikotino dėmės. Saugu naudoti ant visų kietų ir minkštų paviršių (plastiko, metalo, dažytų ir blizgių paviršių, kiliminės dangos). Putojimas priklauso nuo paviršių. Efektyviai pašalina dažniausiai sutinkamas dėmes. Nelipnus, maža tikimybė pakartotiniam ištepimui. Paprastai ir greitai naudojamas. Prieš naudojimą išbandyti užpurškiant ant nedidelio, mažai pastebimo paviršiaus ir leisti išdžiūti. SVARBU: Jei paviršius pakeičia spalvą - valiklio nenaudoti.
Close

B4 stotelės nuoma

Nuomojame Klijų/lydalų stotelę - Meller B4 su visa reikalinga įranga: žarna, bei pistoletu. Dienos kaina - 55 Eurų Savaitės kaina - 50 Eurų/diena Bus reikalingas užstatas.
Close

Besilikonis aerozolis SIL FREE, 500ml

Besilikonis aerozolis Sil Free neturi sudėtyje silikoninių priedų, todėl idealiai tinka paviršiams, kurie bus dažomi, lakuojami, spausdinami. Aerozolis pagamintas mineralinės alyvos pagrindu, todėl lengvai pašalinamas nuo paviršių. Apsaugo tepamus įrankius, spynas, užtrauktukus.
Close

Burbulinė plėvelė

Burbulinė plėvelė, pagaminta iš aukštos kokybės PE plėvelės. Daug mažų oro burbuliukų užtikrina apsaugą nuo smūgių. Hermetiška, tvirta, atspari plyšimui, vandeniui ir dulkėms. Apsaugo nuo staigaus temperatūros pokyčio.  
Close

Dispersiniai PVA klijai

PVA dispersiniai klijai naudojami medienos, baldų ir popieriaus pramonėje. Baldų pramonėje klijai dažniausiai naudojami medienos skydo klijavimui, medinių ruošinių dygiavimui į ilgį, faneravimui ir HPL/CPL laminatų klijavimui, MDF/MDP plokščių klijavimui ir staliaus darbams/surinkimui. Klijai gali būti užtepami rankiniu būdu (teptuku ar voleliu), įvairaus tipo velenėliais. Klijai skirstomi pagal atsparumo klases D1, D2, D3 ir D4 – atspariausi. PVA klijai gali būti vieno ir dviejų komponentų. Vieno komponento klijai gali būti atitinkantys D1, D2, D3 ir D4 atsparumo drėgmei klases. Dviejų komponentų dažniausiai būna D4 atsparumo klasę turintys klijai.
Close

Dviejų komponentų vandeniniai klijai

Dviejų komponentų vandens pagrindo purškiami klijai skirti porolono gamybos pramonei. Dvikomponenčiai klijai yra idealūs porolono detalių klijavimui bei minkštų ir komfortiškų baldų pramonei, kada klijuojamos mažesnio dydžio detalės. Didelis klijavimo proceso greitis. Klijai išpurškiami specialiu dvikomponenčiam klijavimui pritaikytu pulverizatoriumi. Klijuojami abiejų detalių paviršiai ir suklijuoti turi būti ne vėliau kaip per 8 min. gerai suspaudžiant. Purškimo slėgis turi būti apie 2-bar bei atstumas nuo purškiančio pistoleto iki klijuojamo paviršiaus – ne mažiau kaip 30 cm.
-17%
Close

Dvisluoksnis vyniojamas popierius 1.00m x 100m

19.99 16.54
Tai aukštos kokybės vyniojamas Kraft popierius plačiai naudojamas maišelių, vokų gamybai, produkcijos pakavimui, perklojimams tarp produkcijos sluoksnių arba tiesiog laisvam tūriui pakuotėje užpildyti.
-17%
Close

Dvisluoksnis vyniojamas popierius 1.05m x 100m

20.99 17.47
Tai aukštos kokybės vyniojamas Kraft popierius plačiai naudojamas maišelių, vokų gamybai, produkcijos pakavimui, perklojimams tarp produkcijos sluoksnių arba tiesiog laisvam tūriui pakuotėje užpildyti.
Close

Gofrokartono perdengimo lapai

Gofrokartono perdengimo lapai gaminami iš dviejų tipų kartono: 3 sluoksnių ir 5 sluoksnių.
Close

Gofruotas kartonas rulonais

Gofruotas kartonas naudojamas apsaugoti daiktus nuo įbrėžimų, smūgių ir kitų mechaninių poveikių.
Close

Gofruoto kartono dėžės

Gofrokartono dėžės gaminamos iš dviejų tipų kartono: 3 sluoksnių ir 5 sluoksnių. Dėžės iš 3 sluoksnių dažniau naudojamos lengvesniems, ne taip pažeidžiamiems daiktams pakuoti. Dėžės iš 5 sluoksnių kartono pasižymi itin dideliu tvirtumu ir dažniausiai naudojamos ten, kur reikalingas maksimalus tvirtumas: knygų, foto albumų, indų bei kitų vertingų ar lengvai pažeidžiamų daiktų pakavimui.  
Close

Gofruoto kartono konditerinės dėžės

Gofruoto kartono konditerinės dėžės plačiai naudojamos tortams, pyragams, sausainiams, saldainiams ir kitiems konditerijos gaminiams pakuoti.
Close

HDPE įklotai / maišai-įklotai

*Prekė atitinka Lietuvos higienos normas HN 16:2006 („Medžiagų ir gaminių, skirtų liestis su maistu, specialieji sveikatos saugos reikalavimai“)
Close

HDPE maišeliai maisto produktų fasavimui

HDPE maišeliai gali būti naudojami įvairių produktų pakavimui: įvairioms pramoninėms prekėms, kanceliarinėms prekėms, duonos ir  konditerijos gaminiams, žuviai, mėsai ar pieno gaminiams.
Close

HDPE pirkinių maišeliai

Plotis mm Ilgis mm Kišenėlė mm Storis Vnt. / Pak.
10 20 4 8 1000
10 27 4 8 1000
14 26 4 8 1000
14 32 4 8 1000
18 35 4 8 1000
18 38 4 8 1000
22 40 4 8 1000
24 40 4 8 1000
25 40 0 8 1000
 

Galime pasiūlyti ir kitų išmatavimų pagal spec užsakymą.